• 2sets Crescent vindue, Dør, port lock Kabine Kroge Øje Lås i Rustfrit Stål sikkerhedsafbryder 3/4/6/8/10 tommer Indehaveren w/skruer
  • 2sets Crescent vindue, Dør, port lock Kabine Kroge Øje Lås i Rustfrit Stål sikkerhedsafbryder 3/4/6/8/10 tommer Indehaveren w/skruer
  • 2sets Crescent vindue, Dør, port lock Kabine Kroge Øje Lås i Rustfrit Stål sikkerhedsafbryder 3/4/6/8/10 tommer Indehaveren w/skruer
  • 2sets Crescent vindue, Dør, port lock Kabine Kroge Øje Lås i Rustfrit Stål sikkerhedsafbryder 3/4/6/8/10 tommer Indehaveren w/skruer
  • 2sets Crescent vindue, Dør, port lock Kabine Kroge Øje Lås i Rustfrit Stål sikkerhedsafbryder 3/4/6/8/10 tommer Indehaveren w/skruer
  • 2sets Crescent vindue, Dør, port lock Kabine Kroge Øje Lås i Rustfrit Stål sikkerhedsafbryder 3/4/6/8/10 tommer Indehaveren w/skruer

2sets Crescent vindue, Dør, port lock Kabine Kroge Øje Lås i Rustfrit Stål sikkerhedsafbryder 3/4/6/8/10 tommer Indehaveren w/skruer

  • kr55.57
  • kr79.41

Relaterede varer

Varebeskrivelse

  • fiber-port: 2 port 1,25 G fiber
  • Skifte Type: 10/100/1000M Swtich
  • skifte tyep1: skifte tyep1
  • Produkt navn: fiber switch
  • Model-Nummer: JYD-QZ0208
  • Ethernet-Port: 8 10/100/1000M Ethernet-port
  • skifte tyep3: fibra optica
  • Oprindelse: KN(Oprindelse)
  • Certificering: CE
  • Fiber Type: Single Mode
  • skifte tyep2: fibra optica ftth
  • Bølgelængde: 1310/1550nm
  • Mærke: tapirapeco
  • Transmission distance: 20 km

bemærk venligst:

Standard med 1stk 1310nm En side Fiber modul og 1stk 1550nmB side, 2stk 1550nm B Side eller 2stk 1310nm En side kan leveres som anmodning.

Gigabit Ethernet Switch 2G8FE Serie Fiber Switch Gigabit 2G8FE er en Ethernet Fiber Switch, der er specielt konstrueret til overvågning af netværk.Det har otte 10/100/1000 mbps Ethernet-porte og to 1.25 Gbps fibre havne.Det vedtager Marvell chips for at sikre et lavt strømforbrug og høj stabilitet.Det udvider transmission afstand af et netværk fra 100 m til 120 km via kobberkabler.Det kan forlænge transmission afstand; der er også mange andre fordele, såsom isolering, beskyttelse, gode data sikkerhed, arbejder stabilitet og nem vedligeholdelse.Vigtigste Funktioner: 1.Støtte kontakten mellem 10/100/1000Base-TX og 1000Base-SX/LX 2.2*1.25 Gbps fuld-duplex fiber porte og 8*100M Ethernet-porte med auto-forhandling funktion 3.Støtte 1000M hastighed, MDI/MDIX og half/full-duplex med auto-forhandling funktion 4.Hver port har den komplette LED-Indikator 5.Støtte single mode enkelt fiber,single, dual-mode fiber ,multi-mode dual fiber og SFP-slot 6.Støtte IEEE802.1d Spanning Tree-7.Støtte high performance QoS-funktion på hver port 8.Support 5-12V spænding input-9.Understøtter IEEE 802.3 x flow kontrol-og back pressure control 10.Kræver ingen konfiguration, og vil straks fungere, så snart du tænder for den op

11.Lavt strømforbrug chip med køleplade bygget i at sikre mangeårige effektiv drift

Specifikationer:

Standarder

JEG EEE802.3 10Base-T

IEEE802.3u 100Base-TX/FX

IEEE802.3z 1000Base-SX/LX

IEEE802.3x Flow-kontrol

IEEE802.1p QoS

IEEE802.1d Spanning Tree

Ethernet-Port

Stik: RJ45

Data Rate: 10/100M eller 10/100 /1000 M

Distance: 100m

UTP Type: UTP-5E eller højere niveau

Fiber-Port

Stik: SC/FC/ST/SFP slot

Data Rate: 155 eller 1.25 Gbps

Optisk Bølgelængde: 850nm/1310nm/1490nm/1550nm

Afstand: 550 m~120km

Resultater

Behandling Type: Store og Frem

MAC Table Størrelse: 4K/6K/ 8K

Buffer Space: 500kbs/ 1Mbit /2Mbit

Jumbo Pakke: 1518 bytes

Tilbage båndbredde: 3,8 G/ 5.6 G /7,2 G

Forsinkelse: & lt; 150µs

Magt

Magt-type: ekstern strømforsyning

Input Spænding: AC100V~240V 50/60Hz

Stik: DC Stik

Arbejder Spænding: 5-12V

Strømforbrug: 2.2 W~3.5 W

Transmissin Afstand

Twisted Pair: 100m (CAT5e, CAT6 kabler)

Multi-mode: 2 km

Single-mode: 3/ 20/40/60/80/100km

MTBF

100, 000 timer

Garanti

1 år

Miljø

Opbevaringstemperatur: -40~70℃

Driftstemperatur: -10~55℃

Relativ Luftfugtighed: 5-90% ( ikke-kondenserende)

Mekaniske Konstruktioner

Dimension: 215×107×26mm

Vægt: 0.15

PCB hovedbestyrelsen

OEM&ODM

Støttende

Tags: rj45 stik, btc miner, dell switch gigabit, FIBER, breadboard solderless, Netværk Switch, ethernet gigabit switch, hvid ethernet-switch, fi wi router, RJ45

© Detlillemusikhus.dk. Alle Rettigheder Forbeholdes