• 100PCS/box FTTH SC APC single-mode fiber optic SC APC hurtig stik SC APC FTTH Fiberoptiske Hurtigt Stik
  • 100PCS/box FTTH SC APC single-mode fiber optic SC APC hurtig stik SC APC FTTH Fiberoptiske Hurtigt Stik
  • 100PCS/box FTTH SC APC single-mode fiber optic SC APC hurtig stik SC APC FTTH Fiberoptiske Hurtigt Stik
  • 100PCS/box FTTH SC APC single-mode fiber optic SC APC hurtig stik SC APC FTTH Fiberoptiske Hurtigt Stik
  • 100PCS/box FTTH SC APC single-mode fiber optic SC APC hurtig stik SC APC FTTH Fiberoptiske Hurtigt Stik
  • 100PCS/box FTTH SC APC single-mode fiber optic SC APC hurtig stik SC APC FTTH Fiberoptiske Hurtigt Stik

100PCS/box FTTH SC APC single-mode fiber optic SC APC hurtig stik SC APC FTTH Fiberoptiske Hurtigt Stik

  • kr232.31
  • kr255.29

Relaterede varer

Varebeskrivelse

  • Model-Nummer: AD-SC-upc
  • IL: 0.2 dB
  • Type: w/o flange
  • ANTAL: 50stk
  • Mærke: NoEnName_Null
  • Holdbarhed: 1000 gange
  • Fiber Type: Single Mode
  • Item: fiberoptiske adapter
  • farve: grøn
  • Stik Type: SC/UPC

E-mail:[email protected]

Skype:e_link60

Wechat/Whatapp/tlf:+86-13065838003

Beskrivelser:

Fiberoptiske adaptere tillader brugeren at par fra ét stik type til en anden type.

Disse adapter består af en polymer ydre og indre samling, der er monteret med en præcision tilpasning mekanisme.

Disse adaptere er præcision lavet og fremstillet til krævende specifikationer.

De kombinationer af keramisk tilpasning ærmer og en præcision støbt polymer boliger giver en konsekvent langsigtet mekanisk og optisk ydeevne.

Funktioner:

Nem Installation

Høj Præcision

Indsætningstab

Tags: fiber sc, FIBER, honda scanner, ftth, odys 10 tommer tablet, cleaver fiber optic, UPC, gpon skifte, fiberoptiske plast, bmw kode

© Detlillemusikhus.dk. Alle Rettigheder Forbeholdes